ویلیامز برای جذب شوماخر اقدام می‌کند

  • کد خبر: 14
  • /
  • 20 شهریور 1401, 17:56
  • /
  • اخبار خارجی / موتور اسپرت
ویلیامز برای جذب شوماخر اقدام می‌کند

تیم ویلیامز برای جذب میک شوماخر؛ فرزند مایکل شوماخر افسانه ای ابراز علاقه کرد.

اسپورت تاکس _ میک شوماخر، فرزند مایکل شوماخر افسانه‌ای پس از سال‌ها کسب سکو و قهرمانی در مسابقات فرمول دو در نهایت موفق شد راه پدر را ادامه دهد و یک صندلی در مسابقات فرمول یک به دست آورد. او در فصل جاری برای تیم هاس مسابقه داد و عملکرد درخشانی تا اینجای فصل ثبت کرده است.

شوماخرموتورش کمی دیر راه افتاد، اما پس از چند مسابقه توانست هم‌تیمی خود کوین مگنوسن را مغلوب کند و نتایج بهتری به دست آورد تا توجهات را به سمت خود جذب کند.

در حال حاضر برخی تیم‌ها برای جذب او ابراز علاقه کردند که یکی از این تیم‌ها ویلیامز است که در فصل جاری نیز با حضور الکس آلبون و نیکولاس لطیفی شرایط خوبی ندارد و تنها 4 امتیاز به دست آورده است.

با توجه به عملکرد ضعیف لطیفی بعید است که او بتواند صندلی خود را برای فصل آینده رقابت‌ها حفظ کند و ویلیامز به دنبال جانشینی برای این راننده است.

 یکی از گزینه‌های این تیم که یوست کاپیتو، مدیر تیم ویلیامز مطرح کرده، میک شوماخر است. او درباره این راننده جوان گفته که سرعت خوبی دارد.

از طرفی یک صندلی در تیم آلپین نیز خالی است و رقابت سنگینی برای تصاحب آن نیز وجود دارد و ممکن است شوماخر فصل آینده جایگزین آلونسو در تیم فرانسوی شود.

ارسال نظر
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود