19 تیرانداز ایرانی در مصر برای شکار جواز حضور المپیک 2024

  • کد خبر: 19
  • /
  • 28 شهریور 1401, 17:02
  • /
  • سایر ورزش‌ها / اخبار داخلی
19 تیرانداز ایرانی در مصر برای شکار جواز حضور المپیک 2024

اسامی تیم ملی تیراندازی ایران اعزامی به مسابقات مصر اعلام شد. 19 تیرانداز ایرانی در 2 رده سنی بزرگسال و جوانان در مسابقات پیش رو جواز حضور در المپیک 2024 را خواهند یافت.

اسپورت تاک| فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران اسامی نهایی نفرات اعزامی به مسابقات جهانی جوانان و بزرگسالان در مصر را اعلام کرد. این مسابقات از آنجا که تیراندازان در آن جواز حضور در المپیک 2024 را خواهند یافت اهمیت ویژه ای دارد.

به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران اسامی نهایی نفرات اعزامی به مسابقات جهانی جوانان و بزرگسالان در مصر را اعلام شد. مسابقات جهانی تیراندازی مصر نخستین مرحله مسابقات توزیع سهمیه المپیک ۲۰۲۴ پاریس محسوب می‌شود که در 2 رده سنی بزرگسالان و جوانان از ۲۹ مهر آغاز می‌شود و تا ۶ آبان ماه ادامه خواهد یافت‌. بنابر اعلام مسوولان برگزاری این رقابت‌ها، چهار تیرانداز نخست در هر ماده جواز حضور در المپیک را کسب خواهند کرد.

قرار است ایران با ۱۹ تیرانداز در این رقابت شرکت کند.

مهیار صداقت، پوریا نوروزیان، امیر محمد نکونام، نجمه خدمتی، الهه احمدی، فاطمه کرم‌زاده و فاطمه امینی تیراندازان رشته تفنگ هستند که به رقابت های جهانی مصر اعزام خواهند شد. همچنین  جواد فروغی، سجادپورحسینی، محمد رسول عفتی، گلنوش سبقت‌الهی، هانیه رستیمان و مینا قربانی نیز تیراندازان اعزامی رشته تپانچه به شمار می‌روند.

در بخش جوانان نیز محمدامین رهسپار، آرمینا صادقیان، فاطمه کبیری، ثمین غلامی، ساینا تیموری  در تفنگ و شایان تمدن در تپانچه عازم مصر می‌شوند.


فدراسیون تیراندازی امروز یکشنبه اسامی نهایی نفرات اعزامی به مسابقات جهانی جوانان و بزرگسالان در مصر را اعلام کرد.


ارسال نظر
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود