کرواسی۹۰ - اوکراین ۸۵؛ پیروزی کروات‌ها برابر مردان سخت‌کوش اوکراین

  • کد خبر: 9
  • /
  • 20 شهریور 1401, 17:26
  • /
  • اخبار خارجی / بسکتبال
کرواسی۹۰ - اوکراین ۸۵؛ پیروزی کروات‌ها برابر مردان سخت‌کوش اوکراین

تیم ملی بسکتبال کرواسی موفق به شکست اوکراین در مرحله مقدماتی یوروبسکتبال شد.

اسپورت تاکس _ تیم ملی بسکتبال کرواسی در چهاردهمین حضور خود در لیگ بسکتبال اروپا، عصر روز پنجشنبه در شهر میلان ایتالیا مقابل اوکراین قرار گرفت. در آخرین روز از رقابت های یورو بسکت مرحله گروهی، کرواسی ۹۰ بر ۸۵ اوکراین را شکست داد.

گزارش این بازی به شرح زیر است:

تاریخ برگزاری: پنج شنبه، ۱۷شهریور ۱۴۰۱ (۸سپتامبر۲۰۲۲)

ساعت برگزاری: ۱۶:۴۵ به وقت تهران

مکان برگزاری: میلان ایتالیا

تورنمنت و مرحله: لیگ بسکتبال اروپا مرحله گروهی

کوارتر اول:

کوارتر اول با تساوی دو تیم و امتیاز ۲۱-۲۱ به پایان رسید.بهترین بازیکن این کوارتر،زوباس با کارایی۱۳، ۸امتیاز و ۶ریباند بود.

کوارتر دوم:

در کوارتر دوم یک خطای غیر ورزشی برای ماورا بازیکن تیم کرواسی ثبت شد.در این کوارتر تیم کرواسی ۱۵ اقدام موفق داشت که از این ۱۵ اقدام،۷ اقدام ۳امتیازی بود.بهترین بازیکن در این کوارتر برای تیم کرواسی ماورا بود که ۱۱امتیاز برای این تیم به همراه داشت و کرواسی با امتیاز ۴۵ بر ۴۲ به این کوارتر پایان داد.

کوارتر سوم:

در ابتدای کوارتر سوم اوکراین برتری رو بدست گرفت اما طولی نکشید که کرواسی برتری رو پس گرفت و در نهایت این دو تیم با تساوی ۶۷-۶۷ به این کوارتر پایان دادند.در کوارتر سوم داوونیچ خیلی قوی تر از کل نیمه اول بازی کرد و با ۱۵ امتیاز ،۴ریباند و ۲پاس گل بالاترین کارایی رو برای تیم کرواسی داشت.

کوارتر چهارم:

تا این لحظه از بازی بهترین بازیکن برای تیم اوکراین هرون با ۲۱امتیاز و ۵ریباند بود.در این کوارتر داوونیچ با یک حمله انفرادی امتیاز کسب کرده و فول گل رو هم گرفت.در نهایت کرواسی با امتیاز ۹۰بر ۸۵ اوکراین رو شکست داد و به بازی پایان داد.

خبرنگار: محدثه فرضی


ارسال نظر
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود